Polish English German

Polecamy ofertę transportową

Zapraszamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty usługowej firmy Master-Transport ze Szczecina. Nasze tanie bagażówki to korzystne usługi. Zatrudnieni w naszej firmie pracownicy stanowią profesjonalny zespół. Ekipa posiada spore doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje zawodowe. Wykonaliśmy wiele, nawet nietypowych zleceń. Możemy zaoferować Państwu przewóz różnego rodzaju towarów. Ofertę świadczymy przeważnie dla Klientów, którzy chcą przewieźć rzeczy na terenie Szczecina i okolicy. Przewozimy różnego rodzaju bagaże i ładunki. Mogą to być paczki, torby podróżne i walizki oraz wiele więcej.

przeprowadzki szczecin

Tanie bagażówki Szczecin

Nasze prace wykonujemy zarówno w tygodniu, jak i w niedziele oraz święta. Państwa ładunki dostarczamy szybko i skutecznie oraz co równie istotne w nienaruszonym stanie. Usługi transportu bagażowego świadczymy zarówno dla Klientów indywidualnych jak i na przykład firm. Każdy Klient otrzymuje indywidualną cenę, wyliczoną na podstawie kilku czynników. Między innymi wagi przedmiotów oraz ich ilości, również nie bez znaczenia pozostaje odległość od punktu A do punktu B oraz pakowanie i zabezpieczenie bagaży. Zapewniamy, że nasza firma przetransportuje Wasze przedmioty na miejsce w wyznaczonym czasie i terminie.

Zapraszamy do naszych usług

Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą, której szczegóły znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy do naszego biura. Z pewnością znajdziemy dla Państwa najkorzystniejsze rozwiązanie, w zależności od Państwa potrzeb i wymogów oraz możliwości finansowych. Serdecznie zapraszamy do usług.

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej