Polish English German

Remonty hal przemysłowych Szczecin

REMONTY HAL PRZEMYSŁOWYCH

remonty_halJ.W. SYSTEM  Szczecin wykonuje remonty hal przemysłowych w Szczecinie oraz na terenie całego kraju.

Prace modernizacyjne obejmują między innymi piaskowanie, naprawę konstrukcji stalowych i betonowych hali, czyszczenie za pomocą odkurzaczy przemysłowych, mycie wodą pod ciśnieniem 100-1000 bar (dachów, elewacji, podłóg), antykorozję stropów, słupów betonowych lub stalowych, czyszczenie powierzchni wszelkich powierzchni wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (do 3000 bar) tzw. hydroblasting (waterjetting).

Powłoki ochronne

Kolejnym krokiem przy remoncie hal przemysłowych w Szczecinie  jest nałożenie powłoki ochronnej. Firma J.W. SYSTEM stosuje dwie technologie nakładania powłok ochronnych. Jedną z nich jest malowanie metodą natrysku bezpowietrznego (hydrodynamicznego) lub powietrznego. Następnie stosowane jest zabezpieczenie ognioochronne – pęczniejące farby ognioochronne typu „Flame Control”.

Skuteczność ochrony

Nasze metody skutecznie chronią konstrukcje stalowe i betonowe przed korozją. Przekonali się o tym nie tylko klienci ze Szczecina. Wykonujemy remonty hal przemysłowych w Szczecinie i w województwie zachodniopomorskim jak i na terenie całego kraju.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej