Polish English German

Alpinistyczne prace wysokościowe Szczecin

PRACE WYSKOŚCIOWE METODAMI ALPINISTYCZNYMI

prace_alpinistyczneJ.W. SYSTEM Szczecin jako jedną ze specjalizacji obrała wykonywanie prac wysokościowych, głównie przy zastosowaniu sprzętu i technik alpinistycznych.

Zajmujemy się m.in. konserwacja, naprawami, malowaniem i pracami antykorozyjnymi elewacji, kominów, hal przemysłowych , magazynów i wszelkich konstrukcji stalowych i betonowych, żelbetonowych.

Wykwalifikowany personel

Prace wysokościowe zaliczane są do prac trudnych, ale dzięki odpowiedniemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanemu personelowi nasze usługi obejmują dość szeroki zakres: prace porządkowe na wysokościach: mycie elewacji, dachów, zbiorników na paszę, czyszczenie konstrukcji stalowych i betonowych, czyszczenie silosów  i inne prace wysokościowe; montaże i konserwacje konstrukcji stalowych, malowanie, antykorozja konstrukcji stalowych, kominów, suwnic, malowanie i montaże masztów, dźwigów, żurawi budowlanych, piaskowanie -  czyszczenie strumieniowo ścierne i wiele innych.

Prace wysokościowe

Wykonując prace na wysokości wspomagamy się podnośnikami koszowymi, drabinami czy rusztowaniami, w zależności od potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać prace wysokościowe metodami alpinistycznymi nie tylko na terenie Szczecina, ale też na terenie całego kraju.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej