Polish English German

Doradztwo i nadzór Szczecin

DORADZTWO PROJEKTOWE I NADZÓR INWESTYCJI

doradctwo_nadzorJ.W. SYSTEM Szczecin z siedzibą w Szczecinie prowadzi doradztwo projektowe i techniczne w zakresie prowadzonej działalności.

Posiadamy szeroką wiedzę na temat konstrukcji stalowych i betonowych, a także na temat właściwej ich ochrony przed korozją.

Sprzęt i technologie

Posiadając wysokiej jakości sprzęt: (ATLAS COPCO, VIVA, HYDROJET) i technologie: mycie wodą pod ciśnieniem 100-3000 bar, Hydroblasting (Waterjetting), piaskowanie (także w technologii bezpyłowej), malowanie natryskowe bezpowietrzne (hydrodynamiczne) i malowanie natryskowe powietrzne, zabezpieczenie ognioochronne, (farby BARIL, SIGMA, JOTUN, HEMPEL, TECHNOR, TRANSOCEAN) możemy dostosować się do wszelkich warunków i wymagań pracy.

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się kompleksową obsługą w/w zakresie począwszy od wykonania do doradztwa i nadzoru w Szczecinie i okolicy. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta biorąc na siebie cały projekt przedsięwzięcia, aby klient miał pewność, że powierzone nam zadanie będzie wykonane perfekcyjnie. Chętnie doradzimy i podejmiemy się prowadzonych prac sprawując nad wszystkim nadzór techniczny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy godni polecenia. Każde przedsięwzięcie powinno być objęte doradztwem i nadzorem technicznym. Dlatego polecamy swoje usługi w zakresie doradztwa i nadzoru w Szczecinie.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej