Polish English German

Remonty statków Szczecin

REMONTY STATKÓW I ANTYKOROZJA STATKÓW

remonty_statkowJ.W. SYSTEM  Szczecin zajmuje się remontem statków w Szczecinie. Posiadamy specjalne zaplecze techniczne, by sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom.

Naszym klientom oferujemy szeroki wachlarz usług. Nasze usługi kierujemy dla zainteresowanych remontem sekcji kadłubów i pokładów w Szczecinie. Posiadając duże doświadczenie w branży oraz wykwalifikowany personel jesteśmy w stanie fachowo doradzić i znaleźć optymalne rozwiązanie w każdej sytuacji.

Zakres prac remontowych na statkach

Remontujemy  ładownie, elementy konstrukcyjne dźwigów oraz zęzy. Specjalizujemy się w usługach antykorozyjnych i oczyszczaniu powierzchni. Wybierając nasze usługi remontowe statków w Szczecinie mają Państwo pewność, że dostosowujemy się do każdego zlecenia indywidualnie.

Profesjonalizm i jakość prac

Stawiamy na profesjonalizm i dokładność. Firma J.W. SYSTEM Szczecin dzięki solidności i terminowości realizacji projektów uzyskała renomę i uznanie klientów.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Remonty obiektów wodnych Szczecin

REMONTY OBIEKTÓW WODNYCH

obiekty_wodneJ.W. SYSTEM w Szczecinie mając na uwadze jak ważne jest przystosowanie do obecnych wymagań środowiskowych budownictwa wodnego tj. konieczności remontów obiektów wodnych w Szczecinie wyszła naprzeciw tym potrzebom.

Dlatego zajmujemy się modernizacją i remontem obiektów wodnych w Szczecinie w zakresie konserwacji oraz antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych.

Zróżnicowanie obiektów wodnych

Charakterystyczna w tej branży jest niepowtarzalność obiektów wodnych Szczecina wynikająca z jakże odmiennych warunków technicznych przyrodniczych. Wieloletnie doświadczenie wynikające z wykonania wielu projektów, dotyczących remontów obiektów wodnych  Szczecina (i nie tylko) i ciągłych szkoleń w tej dziedzinie pozwala nam stosować innowacyjne rozwiązania, przy użyciu nowoczesnych konstrukcji, materiałów i technologii.

Rodzaje prac w remontowanych obiektach wodnych

Wykonujemy prace antykorozyjne zbiorników, konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych, żelbetonowych, mycie wodą pod ciśnieniem 100-3000 bar, piaskowanie, uzupełnianie ubytków, nanoszenie specjalnych powłok antykorozyjnych. Pracujemy na najwyższym jakościowo sprzęcie tj. ATLAS COPCO, VIVA, HYDROJET. Działamy na terenie Szczecina i nie tylko.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Remonty hal przemysłowych Szczecin

REMONTY HAL PRZEMYSŁOWYCH

remonty_halJ.W. SYSTEM  Szczecin wykonuje remonty hal przemysłowych w Szczecinie oraz na terenie całego kraju.

Prace modernizacyjne obejmują między innymi piaskowanie, naprawę konstrukcji stalowych i betonowych hali, czyszczenie za pomocą odkurzaczy przemysłowych, mycie wodą pod ciśnieniem 100-1000 bar (dachów, elewacji, podłóg), antykorozję stropów, słupów betonowych lub stalowych, czyszczenie powierzchni wszelkich powierzchni wodą o bardzo wysokim ciśnieniu (do 3000 bar) tzw. hydroblasting (waterjetting).

Powłoki ochronne

Kolejnym krokiem przy remoncie hal przemysłowych w Szczecinie  jest nałożenie powłoki ochronnej. Firma J.W. SYSTEM stosuje dwie technologie nakładania powłok ochronnych. Jedną z nich jest malowanie metodą natrysku bezpowietrznego (hydrodynamicznego) lub powietrznego. Następnie stosowane jest zabezpieczenie ognioochronne – pęczniejące farby ognioochronne typu „Flame Control”.

Skuteczność ochrony

Nasze metody skutecznie chronią konstrukcje stalowe i betonowe przed korozją. Przekonali się o tym nie tylko klienci ze Szczecina. Wykonujemy remonty hal przemysłowych w Szczecinie i w województwie zachodniopomorskim jak i na terenie całego kraju.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Wykonastwo hal przemysłowych Szczecin

PROJEKTOWANIE I BUDOWA HAL PRZEMYSŁOWYCH

budowa_halJako firma działająca na szczecińskim rynku J.W. SYSTEM Szczecin zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem hal przemysłowych o konstrukcjach stalowych i żelbetowych.

Posiadamy doświadczenie na rynku budowlanym dzięki wykonaniu wielu hal przemysłowych w Szczecinie i w innych częściach kraju.

Wykonanie hal i zabezpieczenia antykorozyjne hal

Wykonujemy hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, logistyczne oraz wiele innych, według wymagań klientów. Działamy kompleksowo, oprócz wykonania hal jesteśmy w stanie zadbać o zabezpieczenie stalowych i betonowych konstrukcji, które stworzyliśmy. Osiągamy to dzięki stosowaniu wielu zabiegów antykorozyjnych konstrukcji stalowych i betonowych. Nasza technologia obejmuje odpowiednie przygotowanie powierzchni czyli czyszczenie: mycie powierzchni, piaskowanie, hydroblasting (waterjetting).

Kompleksowe rozwiązania

Następnie nakładanie powłok ochronnych malowanie metodą natryskową bezpowietrzną (hydrodynamiczną), bądź powietrzną, oraz zabezpieczenie ognioochronne (pęczniejące farby ognioochronne typu „Flame Control”.  Dlatego J.W. SYSTEM ze Szczecina może szczycić się renomą i uznaniem klientów. Wykonawstwo hal produkcyjnych Szczecin to kompleksowe rozwiązanie od projektu przez wykonanie i zabezpieczenie antykorozyjne hal dla klientów ze Szczecina i całej Polski.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Remonty ciągów technologicznych Szczecin

REMONTY CIĄGÓW TECHNOLOGICZNYCH

remonty_ciagowFirma J.W. SYSTEM Szczecin  w swej działalności zajmuje się także bieżącymi remontami ciągów technologicznych Szczecina.

Linie technologiczne narażone są na działanie wielu czynników zagrażających ciągłej produkcji.

Często jest to działanie czynników mechanicznych, wody, środków chemicznych  czy innych substancji mających negatywny skutek dla linii technologicznych.

Odpowiednia wiedza i technologie

J.W. SYSTEM Szczecin posiada wiedzę i technologię w dziedzinie antykorozji stali betonu i innych metali. Jedną z najlepszych metod czyszczenia jest piaskowanie czyli obróbka strumienno-ścierna (ścierniwowo na bazie piasku lub szlaki pomiedziowej lub szkła). Zdajemy sobie sprawę, iż remonty ciągów technologicznych szczecińskich zakładów muszą być pozbawione wszelkiego pyłu. Dlatego posiadamy również bezpyłową technologię piaskowania. Dzięki temu J.W. SYSTEM jest w stanie zaproponować profesjonalne podejście w obszarze antykorozyjnym, w pełni przygotowane do podejmowania skomplikowanych zadań.

Krótki czas wykonywania remontu ciągu technologicznego

Wiemy, że utrzymanie ciągłości pracy na liniach technologicznych w zakładach produkcyjnych i obiektach przemysłowych to cel naszych klientów. Dlatego szybko i sprawnie wykonujemy remonty ciągów technologicznych Szczecina. Mamy na swoim koncie dużo sukcesów w wykonaniu remontów ciągów technologicznych w Szczecinie i całej Polsce.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Usługi dla budownictwa drogowego Szczecin

NIETYPOWE USŁUGI DLA BUDOWNICTWA DROGOWEGO

budownictwo_drogowe1J.W SYSTEM w Szczecinie równolegle do działalności w zakresie ochrony antykorozyjnej konstrukcji stalowych , betonowych i żelbetonowych specjalizuje się w nietypowych usługach dla budownictwa drogowego i przemysłowego.

Mamy tu na myśli wykonywanie przepustów, mostów, kładek, wiaduktów, przyporów i innych powierzonych nam projektów.

Doświadczenie sprzęt i technologia

Możemy pochwalić się wieloma sukcesami w tych nietypowych usługach budownictwa drogowego w Szczecinie. Nasze nietypowe usługi możemy wykonywać precyzyjnie dzięki pracy na najwyższym jakościowo sprzęcie, co w połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników sprawia, że staje się to możliwe.

Zakres prac budownictwa drogowego

Realizujemy prace w zakresie ochrony przed korozją konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych, żelbetonowych, przepustów, mostów, kładek, widuktów, przyporów. Jesteśmy w stanie zrealizować nietypowe usługi dla budownictwa drogowego w Szczecinie, okolicach, jak i na terenie całego kraju.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Alpinistyczne prace wysokościowe Szczecin

PRACE WYSKOŚCIOWE METODAMI ALPINISTYCZNYMI

prace_alpinistyczneJ.W. SYSTEM Szczecin jako jedną ze specjalizacji obrała wykonywanie prac wysokościowych, głównie przy zastosowaniu sprzętu i technik alpinistycznych.

Zajmujemy się m.in. konserwacja, naprawami, malowaniem i pracami antykorozyjnymi elewacji, kominów, hal przemysłowych , magazynów i wszelkich konstrukcji stalowych i betonowych, żelbetonowych.

Wykwalifikowany personel

Prace wysokościowe zaliczane są do prac trudnych, ale dzięki odpowiedniemu sprzętowi i wysoko wykwalifikowanemu personelowi nasze usługi obejmują dość szeroki zakres: prace porządkowe na wysokościach: mycie elewacji, dachów, zbiorników na paszę, czyszczenie konstrukcji stalowych i betonowych, czyszczenie silosów  i inne prace wysokościowe; montaże i konserwacje konstrukcji stalowych, malowanie, antykorozja konstrukcji stalowych, kominów, suwnic, malowanie i montaże masztów, dźwigów, żurawi budowlanych, piaskowanie -  czyszczenie strumieniowo ścierne i wiele innych.

Prace wysokościowe

Wykonując prace na wysokości wspomagamy się podnośnikami koszowymi, drabinami czy rusztowaniami, w zależności od potrzeb. Jesteśmy w stanie wykonać prace wysokościowe metodami alpinistycznymi nie tylko na terenie Szczecina, ale też na terenie całego kraju.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Montaż na liniach technologicznych Szczecin

PRACE MONTAŻOWE NA LINIACH TECHNOLOGICZNYCH

prace_alpinistyczneJ.W. SYSTEM Szczecin w swej szerokiej działalności przy konstrukcjach stalowych i betonowych posiada duże zaplecze technologiczne i doświadczenie w realizacji prac montażowych na liniach technologicznych w Szczecinie.

Dysponujemy zaawansowanymi liniami technologicznymi  w Szczecinie.

Wykonawstwo nietypowych projektów

Wykonamy wszelkie powierzone J.W. SYSTEM Szczecin prace montażowe na liniach technologicznych według  Państwa zamówienia. Wykorzystując nasze możliwości jesteśmy w stanie wykonać nietypowe projekty  różnego rodzaju według szczegółów zamówienia.

Współpraca

Wykonujemy remonty istniejących już linii technologicznych, a także produkujemy zlecone nam rzeczy. Jesteśmy otwarci na współpracę w zakresie prac montażowych na liniach produkcyjnych w Szczecinie.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Doradztwo i nadzór Szczecin

DORADZTWO PROJEKTOWE I NADZÓR INWESTYCJI

doradctwo_nadzorJ.W. SYSTEM Szczecin z siedzibą w Szczecinie prowadzi doradztwo projektowe i techniczne w zakresie prowadzonej działalności.

Posiadamy szeroką wiedzę na temat konstrukcji stalowych i betonowych, a także na temat właściwej ich ochrony przed korozją.

Sprzęt i technologie

Posiadając wysokiej jakości sprzęt: (ATLAS COPCO, VIVA, HYDROJET) i technologie: mycie wodą pod ciśnieniem 100-3000 bar, Hydroblasting (Waterjetting), piaskowanie (także w technologii bezpyłowej), malowanie natryskowe bezpowietrzne (hydrodynamiczne) i malowanie natryskowe powietrzne, zabezpieczenie ognioochronne, (farby BARIL, SIGMA, JOTUN, HEMPEL, TECHNOR, TRANSOCEAN) możemy dostosować się do wszelkich warunków i wymagań pracy.

Kompleksowa obsługa

Zajmujemy się kompleksową obsługą w/w zakresie począwszy od wykonania do doradztwa i nadzoru w Szczecinie i okolicy. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta biorąc na siebie cały projekt przedsięwzięcia, aby klient miał pewność, że powierzone nam zadanie będzie wykonane perfekcyjnie. Chętnie doradzimy i podejmiemy się prowadzonych prac sprawując nad wszystkim nadzór techniczny. Wszystko to sprawia, że jesteśmy godni polecenia. Każde przedsięwzięcie powinno być objęte doradztwem i nadzorem technicznym. Dlatego polecamy swoje usługi w zakresie doradztwa i nadzoru w Szczecinie.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej