Polish English German

Remonty ciągów technologicznych Szczecin

REMONTY CIĄGÓW TECHNOLOGICZNYCH

remonty_ciagowFirma J.W. SYSTEM Szczecin  w swej działalności zajmuje się także bieżącymi remontami ciągów technologicznych Szczecina.

Linie technologiczne narażone są na działanie wielu czynników zagrażających ciągłej produkcji.

Często jest to działanie czynników mechanicznych, wody, środków chemicznych  czy innych substancji mających negatywny skutek dla linii technologicznych.

Odpowiednia wiedza i technologie

J.W. SYSTEM Szczecin posiada wiedzę i technologię w dziedzinie antykorozji stali betonu i innych metali. Jedną z najlepszych metod czyszczenia jest piaskowanie czyli obróbka strumienno-ścierna (ścierniwowo na bazie piasku lub szlaki pomiedziowej lub szkła). Zdajemy sobie sprawę, iż remonty ciągów technologicznych szczecińskich zakładów muszą być pozbawione wszelkiego pyłu. Dlatego posiadamy również bezpyłową technologię piaskowania. Dzięki temu J.W. SYSTEM jest w stanie zaproponować profesjonalne podejście w obszarze antykorozyjnym, w pełni przygotowane do podejmowania skomplikowanych zadań.

Krótki czas wykonywania remontu ciągu technologicznego

Wiemy, że utrzymanie ciągłości pracy na liniach technologicznych w zakładach produkcyjnych i obiektach przemysłowych to cel naszych klientów. Dlatego szybko i sprawnie wykonujemy remonty ciągów technologicznych Szczecina. Mamy na swoim koncie dużo sukcesów w wykonaniu remontów ciągów technologicznych w Szczecinie i całej Polsce.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej