Polish English German

Remonty obiektów wodnych Szczecin

REMONTY OBIEKTÓW WODNYCH

obiekty_wodneJ.W. SYSTEM w Szczecinie mając na uwadze jak ważne jest przystosowanie do obecnych wymagań środowiskowych budownictwa wodnego tj. konieczności remontów obiektów wodnych w Szczecinie wyszła naprzeciw tym potrzebom.

Dlatego zajmujemy się modernizacją i remontem obiektów wodnych w Szczecinie w zakresie konserwacji oraz antykorozji konstrukcji stalowych i betonowych.

Zróżnicowanie obiektów wodnych

Charakterystyczna w tej branży jest niepowtarzalność obiektów wodnych Szczecina wynikająca z jakże odmiennych warunków technicznych przyrodniczych. Wieloletnie doświadczenie wynikające z wykonania wielu projektów, dotyczących remontów obiektów wodnych  Szczecina (i nie tylko) i ciągłych szkoleń w tej dziedzinie pozwala nam stosować innowacyjne rozwiązania, przy użyciu nowoczesnych konstrukcji, materiałów i technologii.

Rodzaje prac w remontowanych obiektach wodnych

Wykonujemy prace antykorozyjne zbiorników, konstrukcji stalowych, konstrukcji betonowych, żelbetonowych, mycie wodą pod ciśnieniem 100-3000 bar, piaskowanie, uzupełnianie ubytków, nanoszenie specjalnych powłok antykorozyjnych. Pracujemy na najwyższym jakościowo sprzęcie tj. ATLAS COPCO, VIVA, HYDROJET. Działamy na terenie Szczecina i nie tylko.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej