Polish English German

Wykonastwo hal przemysłowych Szczecin

PROJEKTOWANIE I BUDOWA HAL PRZEMYSŁOWYCH

budowa_halJako firma działająca na szczecińskim rynku J.W. SYSTEM Szczecin zajmuje się projektowaniem i wykonawstwem hal przemysłowych o konstrukcjach stalowych i żelbetowych.

Posiadamy doświadczenie na rynku budowlanym dzięki wykonaniu wielu hal przemysłowych w Szczecinie i w innych częściach kraju.

Wykonanie hal i zabezpieczenia antykorozyjne hal

Wykonujemy hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, logistyczne oraz wiele innych, według wymagań klientów. Działamy kompleksowo, oprócz wykonania hal jesteśmy w stanie zadbać o zabezpieczenie stalowych i betonowych konstrukcji, które stworzyliśmy. Osiągamy to dzięki stosowaniu wielu zabiegów antykorozyjnych konstrukcji stalowych i betonowych. Nasza technologia obejmuje odpowiednie przygotowanie powierzchni czyli czyszczenie: mycie powierzchni, piaskowanie, hydroblasting (waterjetting).

Kompleksowe rozwiązania

Następnie nakładanie powłok ochronnych malowanie metodą natryskową bezpowietrzną (hydrodynamiczną), bądź powietrzną, oraz zabezpieczenie ognioochronne (pęczniejące farby ognioochronne typu „Flame Control”.  Dlatego J.W. SYSTEM ze Szczecina może szczycić się renomą i uznaniem klientów. Wykonawstwo hal produkcyjnych Szczecin to kompleksowe rozwiązanie od projektu przez wykonanie i zabezpieczenie antykorozyjne hal dla klientów ze Szczecina i całej Polski.

Za priorytet uznajemy jakość i optymalne dopasowanie świadczonych usług
do potrzeb klienta

Antykorozja w Szczecinie, konstrukcje betonowe i konstrukcje stalowe Szczecin

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej