Polish English German

Trawniki z rolki Szczecin

Atrakcyjna oferta usług

Firma eKlon oferuje szeroki zakres prac ogrodniczych. A pośród nich na wymianę zasługują trawniki z rolki Szczecin. Oprócz tego również zakładanie ogrodów, ogrody przydomowe, zieleń miejska, zieleń w przestrzeni publicznej, nasadzenia w ogrodzie, pielęgnacja ogrodów i zieleni, zakładanie trawników, pielęgnacja trawników, przycinanie drzew owocowych. Znalazło się miejsce również dla takich prac jak: systemy automatycznego nawadniania, roboty koszące, architektura ogrodowa, drenaże i odwodnienia ogrodów, wywóz odpadów eko, wycinka drzew i krzewów oraz odkomarzanie.

pielegnacja trawnikow

Trawniki z rolki Szczecin

Wymienione powyżej usługi to najwyższa jakość i staranność. Ogrodnicy z firmy eKlon to zespół profesjonalny. Ogrodnicy posiadają wysokie kwalifikacje i spore doświadczenie w zawodzie. Zrealizowali wiele prac w różnych miejscach. Efekty można zaobserwować zarówno w ogrodach prywatnych jak i w przestrzeni publicznej.

Profesjonalna firma ogrodnicza

W razie zainteresowania dostępnymi usługami firma poleca odwiedziny swojej strony internetowej, na której znajdziecie Państwo szczegóły oferty. Zawsze można się kontaktować telefonicznie lub mailowo z biurem. Pracownicy chętnie udzielą wyczerpujących odpowiedzi na pytania zadane przez Klientów. Firma eKlon Szczecin serdecznie zaprasza do swojej oferty usługowej.

Dane firmy

J.W. SYSTEM
Konstrukcje i Antykorozja
ul. Heyki 1
70-631 Szczecin
NIP 955-162-52-55
REGON 812020971

Więcej